Hakkımızda

Cast Ajans İlan genç, dinamik ve işinde profesyonel kadrosuyla sizleri sinema ve televizyon dünyasına sağlam bir adım atmaya davet ediyor. Sisteme kayıt olarak aradığınız işi ve projeyi hemen bulabilir başvurunuzu online bir şekilde yaparak proje sahiplerinin dikkatini çekebilirsiniz. Cast Ajans İlan sisteminde Oyuncu, Model, Manken, Hostes, Çocuk, Müzisyen, Dansçı ve Fotoğrafçılar üye olabilirler.

Vizyonumuz ?

Cast Ajans olarak vizyonumuz yetenekli oyuncu adaylarını hakkettikleri yerlere getirebilmek ve cast ajans sektöründe yetenekler ile proje sahiplerini buluşturarak mesafeleri ortadan kaldırmaktır. Sinema, televizyon, dizi, reklam, klip, organizasyon çalışmalarına yetenek temin etmek amacıyla kurulan ajansımız sağlam referanslarla iş dünyasına giriş yapmıştır.

Neden Cast Ajans İlan ?

Sektöre yeni bir soluk getiren Cast Ajans İlan standar ajansların çalışma şekillerinden farklılık göstermektedir. Yenekler ile proje sahiplerini bir araya getirip projelerde hızlı ve güvenilir bir şekilde görev almasını sağlamaktadır. Sisteme ücretsiz bir şekilde kayıt olup profilinizi oluşturabilir, kendinize ve şehrinizdeki ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Profiliniz aracılığı ile direk iş teklifleri alabilir ve hayal ettiğiniz projelerde görev alma şansını elde edebilirsiniz.

Hedefinize ulaşmak için doğru yerdesiniz...