Yardım Sayfası

Cast İlan Nedir ?

Cast ajans ilan nedir ?
Cast ajans ilan yetenekler ile proje sahiplerini bir araya getiren online bir cast ajans sistemidir.
Nasıl üye olurum, profilimi nasıl düzenlerim ?
Cast ajans ilan'a kayıt ol kısmından üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş yaparak profil düzenle kısmından bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı yükleyerek profilinizi düzenleyebilirsiniz.
Üye olurken nelere dikkat etmeliyim ?
Cast ajans ilan'a üye olurken bilgilerinizin eksiksiz ve doğruluğuna dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde profiliniz yöneticilerimiz tarafından onaylanmaz ve üyeliğiniz aktif edilmez. Sisteme yüklediğiniz fotoğraflar yüzünüzün ve fiziğinizin net göründüğü kaliteli fotoğraflar tercih edilmelidir.
İletişim bilgilerimi kimler görebilir ?
Gizliliğin ön planda olduğu Cast ajans ilan sisteminde iletişim bilgileriniz tamamı ile gizli kalmaktadır. İletişim bilgilerinizi (Telefon ve Mail adresi) sadece başvuru yaptığınız ilan sahibi dışında kimse göremez.
Başvuru değerlendirmeleri hangi kriterlere göre yapılmakta ?
Başvuru değerlendirmeleri ilan sahibinin açtığı ilan kriterlerine göre, fotoğraflara göre ve profil bilgilerinize göre değerlendirilmektedir.

Genel Bilgiler

Üyelik onay durumumu nasıl öğrenebilirim ?
Üyeliğiniz aktif olduğu zaman cep telefonunuza Cast ajans ilan'dan bildirim mesajı ve mail adresinize bildirim maili gönderilir.
Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim ?
Üyelik iptalini sadece yöneticilerimiz yapmaktadır. Üyelik iptali için yöneticilerimiz ile iletişime geçerek iptalini sağlayabilirsiniz.
18 yaşından küçükler için üyelik ?
18 yaşından küçükler için Aileleri başvuru yapabilirler. 18 yaş altı başvurular aile bilgileri ve izinleri olmadığı takdirde iptal edilecektir.
Fotoğraf özellikleri nasıl olmalı ?
Fotoğraflarınız yüzünüzün net göründüğü, boydan, bakımlı ve kaliteli fotoğraflar olması ilan başvurularınızda tercih edilmenize etkisi olacaktır.
Başvuru sonuçlarımı nasıl öğrenebilirim ?
Başvuru sonuçlarınız projelere kabul edildiğiniz takdirde, proje sahibi tarafından sizinle iletişime geçilerek bildirilecektir.

Ücretsiz Üyelik

Ücretsiz üyelik ?
Cast ajans ilan sistminde kayıt tamamen ücretsizdir.